KLAUZULA INFORMACYJNA DLA OSOBY UPOWAŻNIONEJ

DO ODBIORU DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

Podstawa Prawna:

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) informuję, że:

1.        Pani/Pana dane osobowe ( w postaci: imię, nazwisko, numer i seria dowodu osobistego) są przetwarzane i administrowane zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) przez dyrektora Przedszkole nr 13 w Przemyślu z siedzibą przy ul. Kopernika 14 w Przemyślu w celu umożliwienia Pani/Panu odbioru                                z przedszkola dziecka.

2.        Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych  osobowychmożliwy jest pod numerem tel.  511143799 lub adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, a także prawo sprzeciwu i żądania zaprzestania przetwarzania i usunięcia swoich danych osobowych. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą udostępnione podmiotom trzecim.